Düşük Bütçeli Havayolu Tercihi : Onur Air

Onur Air, İstanbul merkezli bir Türk düşük maliyetli havayolu şirketidir. Onur Air, Türkiye’nin en büyük özel şirketi olup, 20 ülkede 80’den fazla hedefe ve 15’te yurt içi destinasyonlara hem tarifeli hem de charter hizmetlerinde hizmet vermektedir. Halen Türkiye çapında yurt içi tarifeli servis işleten ve Türk taşıyıcıyı kendi şirket sloganı altında ‘Uçan Uç! Onur Air’in ana üs ve merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı’ndadır. Eğer siz de daha düşük bir bütçeye sahipseniz ve gidebileceğiniz yere uçak ile gitmek istiyorsanız Onur Air Uçak Bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Onur Air Uçak Bileti : Seferleri

Onur Air, Türkiye’nin en büyük özel şirketi olup, 20 ülkede 80’den fazla hedefe ve 15’te yurt içi destinasyonlara hem tarifeli hem de charter hizmetlerinde hizmet vermektedir. Halen Türkiye çapında yurt içi tarifeli servis işleten ve Türk taşıyıcıyı kendi şirket sloganı altında ‘Uçan Uç! Onur Air’in ana üs ve merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı’ndadır.

Onur Air, Nahçıvan, Moskova, Kazan, Nalçik, Viyana, Paris, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Stuttgart, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Ercan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri gibi tarifeli servislerde birçok yere uçuyor.

Bagaj Politikası

Yolcuların uçaktaki yolcuların yanında 1 adet el bagajı taşımasına izin verilir. Bu ürün en fazla 25 x 45 x 56 cm ölçmeli ve en fazla 8 kg ağırlığında olmalıdır.

Kontrol edilen bagaj hakkı, hangi rotada uçtuğunuza ve hangi ücret paketini satın aldığınıza bağlı olarak değişir. İç hat uçuşlarında, basit bagajlı yolculara 15kg, 20kg standart pakette ve 25kg premium esnek pakette izin verilir. Uluslararası uçuşlar için, basit bagajlı yolculara 20kg, 25kg standart pakette ve 30kg premium esnek pakette izin verilir.

Bilet Sınıfları

Halen Onur Air, kabinlerinde sadece bir çeşit ders veriyor. Bu, herkese aynı yüksek seviyede servis ve aynı konforlu koltuklarla sağlanmasına rağmen, uçuşunuzun kişiselleştirilmesine yönelik bir kapsamın olduğu anlamına gelir. Bu, ‘paketler’ olarak adlandırılan, satın alınabilecek farklı ücret türleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

Sade Paket : Sade paket, 8 kg el bagajına ek olarak 15 kg kontrol edilen bagajı (yurtiçi) veya 20 kg’ı (uluslararası) içeren ambalajların en temel olanıdır.

Standart paket : Standart Paket’te, yolculara iç hat uçuşları için 5 kg, iç hat uçuşları için 10 kg ekstra bagaj teslim edilir. Ayrıca, yolcular koltuklarını seçebilir ve gemide soğuk bir yemek alabilir.

Premium Flex Paketi : Bu premium paket yolculara daha da fazla bagaj sağlıyor; Ek olarak 5kg ilave plan paketinin yanı sıra gemideki soğuk yemek menüsünden bir madde. Yolcular ayrıca seçim yapabilecekleri daha geniş koltuk seçeneklerine sahipler ve uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar havayolunun ücreti alınmadan bilette değişiklik yapabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*