Maimi’de Nerede Yenilir?

Miami’nin hem turistlere hem de yerli halklara sunacağı çok şey var. Ağırlıklı olarak bir parti şehri olarak bilinmesine rağmen ve evet, bazı gece kulüplerinin ve barların keyfini kesinlikle çıkarabilirsiniz, bu tropik cennette göründüğünden çok daha fazlası var. İster parti ister rahat bir kahve dükkanı olsun, bu güzel şehirde yolunuzda bir şeyler bulacaksınız. Kısa bir süre sadece bu canlı, kültürel açıdan zengin kentte iseniz, yapmanız gerekenler konusunda yardıma ihtiyacınız olabilir. Özellikle de ilk defa geliyorsanız Maimi’de Ne Yenir aklınızda olan bir soru olacaktır.

Maimi’de Ne Yenir? : Güney Plajı

Güney Plajı, dünyanın en popüler plajlarından biridir. South Beach ve Ocean Drive, filmlerde ve hip-hop videolarında birçok görünüme imza attı. South Beach, gece hayatı, yumuşak kumu ve canlı binalarıyla ünlüdür. Burası gevşemek, bronzlaşmak ve işlem sırasında birkaç içki içmek için mükemmel bir yer.

South Beach’in size neler sunabileceğini görmek için Collins Ave ve Oceans Drive’da yürüyün. Dikkat edin, Ocean Drive biraz pahalı içki ve yiyecek içeren bir turist tuzağıdır, ama nereye bakacağınızı biliyorsanız, bazı harika yerel sırlar bulabilirsiniz. Bulabileceğiniz en eşsiz restoranlardan biri olan Collins’teki Şeker Fabrikasına girmeyi unutmayın.

Lincoln Yolu

Lincoln Road, South Beach’in içinde, ancak Ocean Drive’a çok farklı bir havası olduğu için kafamda biraz ayrı. Lincoln Road, South Beach’in Times Meydanı’na benziyor ve öğleden sonralarını geçirmek için güzel bir yer. Alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir ve insanlar izleyebilir. Burada iken, Lincoln Road’daki en popüler restoranlardan biri olan ve size Küba mutfağının tadını veren Havana 1957’yi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ünlü Küba Sandviçini sipariş edin veya belki de maceralar yaşayın ve insanın bildiği en iyi sandviç olan Medianoche’yi deneyin. 

Wynwood Bölgesi

Wynwood sanat ve harika yerel kafe ve restoranlarla dolu inanılmaz bir yer. Sokak sanatı galerileri olan Wynwood Walls, bugüne kadar göreceğiniz en iyi sokak sanatı ve duvar yazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Tüm dünyadan 50’den fazla sanatçı bu duvar resimleri üzerinde çalışmak için Miami’ye geldi. Dünyada Wynwood Walls’a benzeyen başka bir yer yok. Mutlak bir zorunluluk olması gerektiği sürece, Wynwood Walls mutlak bir zorunluluktur. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*