Air France Uçak Yolculuğu Hakkında Bilmeniz Gereken Bilgiler

Air France, Paris tabanlı Fransız bir havayolu şirketidir. Aynı zamanda SkyTeam küresel birliğinde kurucularından biridir. Air France, Aeroflot , Air Europa, Aircalin , Belavia, Flybe ve Winair dahil olmak üzere havayolu şirketleri ile de anlaşmaları bulunuyor. Üstelik Air France oldukça uygun uçak bileti bulabileceğiniz bir havayolu şirketi olarak öne çıkıyor. İç hatları ile Fransa’nın şehirlerine gidebileceğiniz gibi dünyanın bir çok noktasına da direk uçuş imkanını Air France Uçak Bileti alarak elde edebilirsiniz.

Air France Uçak Bileti : Seferleri

Air France havayolu şirketinin rotaları arasında Aberdeen, Abidjan, Agen, Ajaccio, Cibuti Şehri, Douala, Dubai, Johannesburg, Jersey, Jakarta, İstanbul, Manchester, Miami, Milan, Monrovia, Montevideo, Montreal, Seul, Seville, Şangay dahil olmak üzere dünyanın birçok yeri bulunuyor. Air France, Paris Charles de Gaulle Havaalanı ve Paris Orly Havaalanı’ndaki hub havaalanlarına da sahiptir.

Bagaj Politikası

İzin verilen el bagajı eşyalarının sayısı, sınıf ücretlerine veya Mavi uçuş durumuna bağlı olarak yolcudan yolcuya değişecektir. El bagajı boyutları tekerlekler, cepler ve tutamaklar dahil 55 cm x 35 cm x 21,7 cm’yi aşmamalıdır.

Kargo kısmına teslim ettiğiniz bagaj ise yolcu başına izin verilen kontrol edilen bagaj sayısı bilet ücretine ve uçuş durumuna göre değişecektir. Lütfen bireysel bagaj hakkınız için biletinizi kontrol ediniz. Kontrol edilen bagajın toplam ebatları, cep tekerlekleri veya tutamakları dahil 158 cm’yi (62,2 inç) aşmamalıdır.

Air France Uçak Bileti : Koltuk Seçimi

İstediğiniz koltuğu seçmek, uçuşunuzdaki tüm farkları yaratabilir! Uçak bileti alırken farkvar ile uçuş satın alarak Air France tercihli koltuğunuzu seçebilirsiniz. Tüm uçuşlarda Air France koltuk uygunluğunu gösteren etkileşimli bir haritadan seçmenize olanak sağlar.

Ekonomi Sınıfı Koltuklar

Ekonomi Sınıfı dört çeşit koltuğa sahiptir.

  • Seat Plus – Daha fazla bacak odası sağlar
  • İki Sıralı İkili Koltuk – Garantili iki sıralı seyahat
  • Kabinin önüne yerleştirilen koltuk – Uçaktan çıkan ilk yolculardan biri olduğunuzdan emin olun.
  • A380 üst güvertesinde iki kişilik koltuk – Kabinin daha sakin olmasını sağlar.

Business Sınıfı Koltuklar

Air France Business Class koltuğunuz maksimum konfor için tasarlanmıştır. Saniyeler içinde koltuğunuzu yatakta 2 m / 6,5 ft değerine dönüştürebilirsiniz. Otururken, sizin için en rahat pozisyonu bulmak için koltuk kontrollerini ayarlayabilirsiniz. Air France Business Class koltukları, optimum konfor ve size mümkün olan en iyi gece uykusunu vermek için vücudunuzun şeklini oluşturur. Yolcular ayrıca elektrik prizleri, okuma lambaları ve gürültü önleyici kulaklıklar sayesinde koltuklarından kolayca çalışabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*